ORDINÁCIA č.2

Druhá ordinácia, ktorá okrem bežných vyšetrovacích postupov slúži aj ako RTG miestnosť a laboratórium. Pomocou PC je priamo napojená na hlavnú databázu v ordinácii č.1.

Rőntgenový prístroj Gierth 2000 A- špičkový vysokofrekvenčný prístroj s anatomicky prednastaviteľným programom pre psy, mačky, vtáky ktorý je maximálne šetrný pacienta. Okamžité zosnímanie kostí, brušnej a hrudnej dutiny s možnosťou využitia kontrastného RTG.

Digitalizácia Carestream - digitalna kvalita snímkov brucha, hrudníku i kostí je naozaj nepredstaviteľná v porovnaní s klasickým RTG snímkom. Digitálne snímky (v lekárskom formáte DICOM) se zobrazujú na monitore s vysokou citlivosťou a rozlíšením (HD). Na požiadanie majiteľa je možné napálenie daného vyšetrenia na CD nosič, prípadne zaslanie snímkov na mailovú adresu.

Hematologický analyzátor IDDEX Lasercyte-plne automatický analyzátor umožnuje vyšetrenie krvného obrazu do 5 min. s maximálnou presnosťou u rôznych druhov zvierat -psy, mačky, hlodavce, plazy, vtáky, kone a iné cicavce.

Biochemický analyzátor IDEXX Catalyst DX-umožňuje okamžité stanovenie obsahu enzýmov, elektrolytov, špecifických proteínov v krvi a tým spresňuje diagnostiku ochorení vnútorných orgánov,metabolických ochorení u rôznych druhov zvierat.

Infúzna pumpa,perfusor Braun-prístroje umožňujúce vysokopresné a bezpečné dávkovanie infúznych tekutín

Ambulancia kliniky číslo 1. | Čakáreň | Operačná sála

Späť

 

logo Royal Canin logo Specific Diet
logo Eukanuba logo Životné prostredie